به وبسایت قزوین پشتیبان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در قزوین خوش آمدید
تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین در محل

قزوین پشتیبان یکی از برترین مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین می باشد. انواع لباسشویی توسط این مجموعه قابل تعمیر می باشد. ماشین لباسشویی ها از جمله وسایل مورد استفاده ما، در زندگی روزمره می باشند. هر گونه اختلال در عملکرد این دستگاه می تواند زندگی و برنامه ریزی های ما را برهم بزند.

اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که به دنبال یک نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین، می باشید بهتر است با ما همراه باشید. ما قزوین پشتیبان را که از جمله بهترین ها در این زمینه می باشد به شما معرفی می کنیم. این مجموعه با سال ها تجربه کاری موفق و داشتن کادری ماهر و مجرب توانسته رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند. ما در ادامه تمامی خدماتی را که توسط این مجموعه انجام می شود، برای شما بازگو می کنیم.

فهرست مطالب این صفحه

بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین

ما در این مطلب قصد داریم به بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین بپردازیم. مشتریان عزیز می توانند از این طریق از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه اطلاع پیدا کنند. روزانه تعداد بسیار زیادی لباسشویی در قزوین دچار خرابی می شوند. سپردن کار تعمیر این دستگاه ها به یک فرد ماهر و باتجربه می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های افراد شود.

 • مهمترین ویژگی قزوین پشتیبان تعمیر ماشین لباسشویی در محل شما می باشد.

گاها مسافت های طولانی مسیر ها و شلوغی خیابان های قزوین هنگام جابه جایی ماشین لباسشویی معیوب باعث می شود که افراد دچار دردسر و مشکل شوند. همچنین به دلیل شرایط نامساعد خیابان ها و وجود دست انداز ها عمر مفید وسیله معیوب کمتر می شود. تعمیر ماشین لباسشویی در منزل و یا محل مورد نظر مشتری امکان نظارت بهتر بر نحوه عملکرد تعمیرگاه مجاز قزوین پشتیبان را به مشتری می دهد.

تخصصی ترین خدمات در محل قابل انجام می باشد. افراد این مجموعه تمامی آموزش های تخصصی در زمینه تعمیرات لباسشویی را گذرانده اند. از مزایای دیگر تعمیرات در محل می توان به کاهش هزینه ها و افزایش روند سرعت کار اشاره کرد.

 • تعیین زمان حضور تعمیرکار توسط مشتری از دیگر ویژگی های قزوین پشتیبان است.

روند کار به این صورت است که شما در ابتدا با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین تماس برقرار می کنید. بعد از آن مشکل دستگاه خود را بیان می کنید. و بعد از آن درخواست اعزام سرویس کار را ثبت می کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و زمان و روز مورد نظر را، با شما هماهنگ میکنند. و در نهایت تعمیرکار مجموعه در زمان مورد نظر شما مراجعه می کند.

قزوین پشتیبان مرکزی معتبر در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین می باشد که، برای تمامی سرویس ها و خدمات خود گارانتی می دهد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین

بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین

اگر بخواهیم به بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین بپردازیم. باید بگوییم تمامی  هزینه ها بر مبنای نرخ تصویب شده اتحادیه می باشد. در این مجموعه در برخی مواقع تخفیفات ویژه نیز برای مشتریان در نظر گرفته می شود. مراجعه به این مرکز می تواند برای مشتریان مزایای خوبی داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • قزوین پشتیبان از قطعات با کیفیت و اورجینال خود شرکت سازنده برای ماشین لباسشویی شما استفاده می کند.
 • هزینه خدمات انجام شده توسط این نمایندگی بسیار مناسب تر از جاهای دیگر می باشد.
 • به منظور جلب رضایت مشتری تمام هزینه ها قبل از شروع کار محاسبه و به اطلاع مشتری رسانده می شود. همین موضوع سبب می شود که مشتری بتواند با برنامه ریزی و خیال راحت، کار تعمیر وسیله خود را انجام دهد.
 • مجموعه قزوین پشتیبان سال ها تجربه موفق در این زمینه داشته و به خوبی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
 • مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی قزوین پشتیبان بعد از ثبت درخواست مشتری با دادن مشاوره رایگان توانسته به مشتریان در تصمیم گیری کمک شایانی کند.

چگونگی ثبت درخواست اعزام تعمیرکار در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی قزوین پشتیبان

چگونگی ثبت درخواست برای اعزام تعمیرکار به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا با شماره تلفن های موجود در سایت مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین تماس برقرار کنید.
 • سپس گزارش خرابی دستگاه خود را ثبت کنید و از کارشناسان مجموعه مشاوره رایگان دریافت کنید.
 • سپس مجموعه افراد ماهر و متخصص خود را در زمان مورد نظر شما به محل درخواست شده اعزام می کند.
 • پس از آن فرد مورد نظر کار تعمیر ماشین لباسشویی شما را در اسرع وقت شروع می کند.
 • در نهایت شما هزینه تعمیر و خرابی را در پایان کار و اطمینان از برطرف شدن مشکل پرداخت می کنید.

کیفیت خدمات و رضایت مشتری از جمله رموز موفقیت نمایندگی تعمیرات لباسشویی در قزوین می باشد که در زیر سایه آن توانسته است خود را به یک مجموعه معروف تبدیل کند.

علل برتری تعمیرگاه لباسشویی قزوین پشتیبان

علت های بسیار زیادی وجود دارد که نماینگی تعمیرات ماشین لباسشویی قزوین پشتیبان را از سایر مراکز برتر کرده است. علل برتری تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی قزوین پشتیبان به شرح زیر می باشد.

 • استفاده از لوازم و قطعات اورجینال
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • انجام تمامی خدمات در محل مورد نظر مشتری که امکان نظارت به مشتریان می دهد.
 • در صورت مشکل جزئی، ماشین لباسشویی شما حداکثر ظرف مدت دو ساعت تعمیر خواهند شد.
 • ضمانت نامه کتبی ۳۶ ماهه از جمله موارد مهمی است که می تواند صداقت تعمیرگاه قزوین پشتیبان را ثابت کند.
 • بعد از ثبت درخواست سرویس کار در کمترین زمان ممکن مراجعه می کند.

چنانچه وسیله تعمیر شده توسط افراد مجموعه دوباره دچار مشکل و خرابی شود نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی قزوین پشتیبان آن را به صورت رایگان تعمیر خواهد کرد. این خدمات پس از انجام کار توانسته به مشتریان این اطمینان را بدهد که مجموعه ای مناسب را انتخاب کرده اند. افراد این مجموعه تمامی آموزش های لازم در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی را به صورت حرفه ای یاد گرفته اند.

قزوین پشتیبان ۲۴ ساعته در حال پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد. ما با ایجاد یک سایت اینترنتی معتبر توانسته ایم اطلاعات لازم در زمینه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را در اختیار متقاضیان قرار دهیم. ارائه بهترین خدمات توسط مجموعه ما سبب شده که مشتریان ما با یکبار دریافت خدمات به مشتری دائمی تبدیل شوند. علاوه بر آن مشتریان پس از دریافت خدمات نه تنها اعلام رضایت می کنند بلکه نمایندگی ما را به دیگر عزیزان خود معرفی می کنند.

قزوین پشتیبان یک تعمیرگاه مجاز و تخصصی ماشین لباسشویی در قزوین میباشد. این نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین شامل افرادی متخصص و مسئولیت پذیر پذیر می باشد که مشتری مداری را سرلوحه امور خود قرار داده اند. برای برقرای ارتباط کافی است با شماره تلفن های قزوین پشتیبان تماس برقرار کنید. تمامی شماره ها و راه های ارتباطی در سایت این مجموعه موجود می باشد.

خدمات ارائه شده جهت تعمیر لباسشویی در قزوین

خدمات ارائه شده جهت تعمیر لباسشویی در قزوین

رفع مشکل کار نکردن ماشین لباسشویی در قزوین

در بعضی مواقع، ماشین لباسشویی شما کار نمی کند که احتمالا با این مشکل مواجه شده اید. از علل مختلف کار نکردن ماشین لباسشویی می ‌توان به عدم ورود آب، خرابی قفل درب دستگاه، اختلال در موتور و مشکل در برد الکترونیکی اشاره نمود که در ابتدا ماشین لباسشویی باید توسط تکنسین فنی در قزوین بازدید گردد و مراحل لازم برای رفع آن صورت پذیرد.

تعمیر مربوط به تخلیه نکردن ماشین لباسشویی در قزوین

این مشکل هنگامی روی می دهد که در ماشین لباسشویی آب جمع شود و یا اینکه در زمان خارج نمودن لباس ها مقداری آب در آن باقی بماند که علت آن، خرابی پمپ دستگاه و یا گیر کردن چیزی در آن می باشد.

برطرف نمودن بوی بد دستگاه

گاهی اوقات لباس ها بعد از شستشو با ماشین لباسشویی، بوی نامطبوعی می دهند. حتی در مواقعی که درب آن را باز می کنیم، بوی بدی را حس می کنیم. باید بگوییم که این مشکل به آسانی با استفاده از جرم گیر مخصوص ماشین لباسشویی برطرف می گردد و نیازی به تعمیرات و تماس با تعمیرگاه های لوازم خانگی در قزوین ندارد.

تعمیر مشکل صدای غیر طبیعی دستگاه

حواستان باشد که اگر ماشین لباسشویی در حین کار دچار صدای غیر طبیعی گردید، حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین تماس حاصل نمایید. زیرا این ایراد باعث آسیب جدی به دستگاه می شود و علت آن، سرویس نکردن ماشین لباسشویی، شستشوی پرده و پتو و رعایت نشدن میزان کافی لباس در دستگاه می باشد. اگر تعمیرکار علت صدای غیر عادی دستگاه را ایراد مربوط به بلبرینگ دانست، باید سریعاً این قطعه تعویض گردد.

تعمیر قفل شدن درب ماشین لباسشویی در قزوین

اگر هنگام خارج کردن لباس از لباسشویی درب دستگاه قفل شد، این مشکل به علت ایراد در میکروسوئیچ، خرابی دستگیره و شکستن زبانه می باشد که باید با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین تماس بگیرید.

تعمیرات مشکل برد الکترونیکی دستگاه

باید بدانید که برد الکترونیکی به منزله مغز ماشین لباسشویی می باشد و در صورتی که حتی یک قطعه آن دچار مشکل شود، دستگاه دیگر کار نمی کند. برای تعمیرات برد الکترونیکی دستگاه، از تکنسین های نمایندگی ها در قزوین بهره می‌ گیرند که چند روز به طول می ‌انجامد. سپس سرویس کار مجرب تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین، به نصب آن می پردازند. ناگفته نماند که یکی از مشکلات اصلی در ماشین لباسشویی، روشن نشدن آن می ‌باشد که مربوط به برد دستگاه است. شما می توانید جهت برطرف نمودن این ایراد با نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین مانند تعمیرگاه مجاز قزوین پشتیبان تماس برقرار نمایید.

رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیرات لباسشویی در قزوین

رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین

یکی از مهمترین و پر مصرف ترین لوازم خانگی ماشین لباسشویی می باشد که دارای مدل های مختلفی بوده و هر کدام نیز از ویژگی های متفاوتی برخوردارند. درست است که ماشین های لباسشویی برندهای مختلف معمولا از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما ممکن است با گذشت مدت زمانی از کارکرد آنها با مشکلات یا معایبی مواجه گردند. در ادامه مقاله به بیان متداول ترین ایراداتی که احتمال دارد برای ماشین لباسشویی شما در قزوین رخ دهد، پرداخته می شود.

 • عدم روشن شدن دستگاه پس از چرخاندن ولوم مربوط به تایمر آن

ممکن است در مواقعی، علی رغم چرخش ولوم تایمر دستگاه، ماشین لباسشویی هیچگونه عکس العملی نداشته باشد. و شاید در مواردی نیز چراغ های روی صفحه نمایشگر روشن نگردد. عواملی همچون وجود مشکل در کابل رابط دستگاه، معیوب بودن کلید ماشین لباسشویی، عدم وجود جریان برق از ترمینال به کلید، اشکال در پریز برق، خرابی میکروسوئیچ و همچنین وجود قطعی در رابط های آن، خرابی دوشاخه دستگاه، معیوب بودن ترموستات و غیره می تواند سبب بروز این عیب گردد.

 • عدم آبگیری ماشین لباسشویی

دلیل وقوع این مشکل می تواند مواردی همچون معیوب بودن میکروسوئیچ درب، اختلال در پمپ دستگاه، باز بودن درب، اشکال در برد الکترونیکی دستگاه، وارد آمدن صدمه به سیم کشی ماشین و یا سیم کشی رابط کلید تایمر، بسته بودن شیر ورودی آب، وجود پارگی در شیلنگ آب ورودی، مشکل در سیم کشی میکروسوئیچ و هیدروستات، معیوب بودن شیر برقی دستگاه، مسدود شدن شیلنگ آب ورودی و یا خوردگی یا خم شدن آن و غیره باشد. بهتر است این موراد توسط تعمیرکار مجرب لباسشویی از تعمیرگاه های مجاز و معتبر در قزوین بررسی شود.

 • ایجاد سر و صدای زیاد و غیر طبیعی ماشین لباسشویی

در مواقعی ممکن است مسئله کوچکی همچون تراز نبودن ماشین لباسشویی سبب ایجاد سر و صدای بیش از حد آن گردد که با بررسی مکان قرارگیری دستگاه و تنها با استفاده از یک روش ساده قادر به رفع این مشکل هستید. ولی با این حال، وجود ایرادات فنی نیز در مواردی می تواند منجر به ایجاد سر و صدای آزاردهنده دستگاه گردد که در این صورت بایستی یک تعمیرکار مجرب در قزوین به بررسی دستگاه شما بپردازد. مثلاً معیوب بودن بلبرینگ ها، عدم قرارگیری هیتر در محل اصلی خود، خرابی تسمه یا پولی، درآمدن لاستیک دور درب از جای اصلی خود ( به جهت کیفیت پایین لاستیک)، شکستگی سه نظام نگهدارنده ماشین، وجود عیب در بلبرینگ های موتور و غیره می تواند چنین مشکلی را ایجاد نماید.

 • نشتی آب دستگاه

از جمله ایرادات بسیار رایج ماشین های لباسشویی که می توان به آن اشاره نمود، نشتی آب دستگاه است. شما بایستی جهت رفع این مشکل، مکان دقیق نشتی را بیابید. به همین منظور، هنگامی که دستگاه روشن است و کار می کند باید به بررسی دقیق نقاطی از آن بپردازید. این نقاط می تواند مواردی همچون بخش جاپودری دستگاه، لاستیک دور درب، واتر پمپ ماشین و غیره باشد. در صورت پارگی لاستیک دور درب، باید اقدام به تعویض آن نمایید. می توانید در صورت شکستگی جاپودری، به تعویض آن پرداخته و یا با کمک جوش پلاستیکی درصدد تعمیر آن برآیید. توصیه می شود موراد تخصصی توسط تعمیرکار مجرب لباسشویی از تعمیرگاه های مجاز و معتبر در قزوین بررسی شود.

 • عدم انجام فرایند شستشو پس از مرحله آبگیری توسط دستگاه

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما رخ دهد، این است که علی رغم آبگیری دستگاه، مرحله بعدی شستشو انجام نمی شود. از جمله عواملی که می تواند سبب بروز این مشکل شود، عبارتند از: معیوب بودن هیدروستات دستگاه، خرابی بوبین یا موتور تایمر، وجود اشکال در اتصالات و سیم رابط میان موتور تایمر و هیدروستات و غیره. جهت رفع مشکل، اقدام به بررسی دقیق موارد ذکر شده نموده و به تعمیر یا تعویض بخش های معیوب بپردازید. با دستگاه اهم متر می توانید وضعیت سیم کشی ها را چک کنید.

 • عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی می تواند از دیگر مشکلات شایعی باشد که به دلیل انسداد فیلتر تخلیه و یا معیوب بودن پمپ تخلیه رخ می دهد.

 • متوقف شدن و کار نکردن دستگاه

ماشین لباسشویی ممکن است در مواردی کار نکند که این ایراد می تواند به دلایلی همچون وجود مشکل در میکروسوئیچ درب و یا قفل ایمنی آن اتفاق افتد. و بهتر با نمایندگی های مجاز تعمیر لباسشویی در قزوین تماس حاصل نمایید.

 • شستشوی ناقص ماشین لباسشویی

معیوب بودن تایمر و یا وجود خرابی و مشکل در برد اصلی دستگاه می تواند علت بروز این مسئله باشد.

 • عدم چرخش مخزن ماشین و کاهش سرعت کارکرد آن

این مشکل می تواند به دلیل خرابی موتور دستگاه پیش آید.

مواردی مهم جهت استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی

در اینجا به بیان نکاتی جهت نگهداری از ماشین لباسشویی پرداخته می شود تا با بکارگیری آنها عمر ماشین لباسشویی را افزایش داده و سبب بهبود عملکرد آن گردید و دیرتر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین پیدا نمایید.

 • سعی کنید جهت شستشوی هر نوع لباسی از برنامه مربوط به آن استفاده کنید.
 • مکانی را برای ماشین لباسشویی در نظر بگیرید که کاملاً تراز باشد.
 • ماشین را بیش از حد ظرفیت اش پر از لباس نکنید.
 • اقدام به شستشوی لباس ها به صورت پشت سر هم و بی وقفه نکنید.
 • به پاکسازی فیلتر و جاپودری لباسشویی بعد از هر بار شستشو بپردازید.
 • ماشین لباسشویی را در صورتی که صداهای عجیب از آن به گوش می رسد، فوراً خاموش کرده و اقدام به برقراری تماس با یکی از نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی در قزوین نمایید.
 • در صورتی که دستگاه شما دچار نشتی آب است آن را کاملاً جدی بگیرید و با نمایندگی های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در قزوین تماس حاصل نمایید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۱]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس