به وبسایت قزوین پشتیبان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در قزوین خوش آمدید
تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین در محل

قزوین پشتیبان یکی از برترین مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین می باشد. انواع ظرفشویی توسط این مجموعه قابل تعمیر می باشد. ماشین ظرفشویی ها از جمله وسایل مورد استفاده ما، در زندگی روزمره می باشند. هر گونه اختلال در عملکرد این دستگاه می تواند زندگی و برنامه ریزی های ما را برهم بزند.

اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که به دنبال یک نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین، می باشید بهتر است با ما همراه باشید. ما قزوین پشتیبان را که از جمله بهترین ها در این زمینه می باشد به شما معرفی می کنیم. این مجموعه با سال ها تجربه کاری موفق و داشتن کادری ماهر و مجرب توانسته رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند. ما در ادامه تمامی خدماتی را که توسط این مجموعه انجام می شود، برای شما بازگو می کنیم.

فهرست مطالب این صفحه

بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین

ما در این مطلب قصد داریم به بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین بپردازیم. مشتریان عزیز می توانند از این طریق از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه اطلاع پیدا کنند. روزانه تعداد بسیار زیادی ظرفشویی در قزوین دچار خرابی می شوند. سپردن کار تعمیر این دستگاه ها به یک فرد ماهر و باتجربه می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های افراد شود.

 • مهمترین ویژگی قزوین پشتیبان تعمیر ماشین ظرفشویی در محل شما می باشد.

گاها مسافت های طولانی مسیر ها و شلوغی خیابان های قزوین هنگام جابه جایی ماشین ظرفشویی معیوب باعث می شود که افراد دچار دردسر و مشکل شوند. همچنین به دلیل شرایط نامساعد خیابان ها و وجود دست انداز ها عمر مفید وسیله معیوب کمتر می شود. تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل و یا محل مورد نظر مشتری امکان نظارت بهتر بر نحوه عملکرد تعمیرگاه مجاز قزوین پشتیبان را به مشتری می دهد.

تخصصی ترین خدمات در محل قابل انجام می باشد. افراد این مجموعه تمامی آموزش های تخصصی در زمینه تعمیرات ظرفشویی را گذرانده اند. از مزایای دیگر تعمیرات در محل می توان به کاهش هزینه ها و افزایش روند سرعت کار اشاره کرد.

 • تعیین زمان حضور تعمیرکار توسط مشتری از دیگر ویژگی های قزوین پشتیبان است.

روند کار به این صورت است که شما در ابتدا با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین تماس برقرار می کنید. بعد از آن مشکل دستگاه خود را بیان می کنید. و بعد از آن درخواست اعزام سرویس کار را ثبت می کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و زمان و روز مورد نظر را، با شما هماهنگ میکنند. و در نهایت تعمیرکار مجموعه در زمان مورد نظر شما مراجعه می کند.

قزوین پشتیبان مرکزی معتبر در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین می باشد که، برای تمامی سرویس ها و خدمات خود گارانتی می دهد.

هزینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین

بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین

اگر بخواهیم به بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین بپردازیم. باید بگوییم تمامی  هزینه ها بر مبنای نرخ تصویب شده اتحادیه می باشد. در این مجموعه در برخی مواقع تخفیفات ویژه نیز برای مشتریان در نظر گرفته می شود. مراجعه به این مرکز می تواند برای مشتریان مزایای خوبی داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • قزوین پشتیبان از قطعات با کیفیت و اورجینال خود شرکت سازنده برای ماشین ظرفشویی شما استفاده می کند.
 • هزینه خدمات انجام شده توسط این نمایندگی بسیار مناسب تر از جاهای دیگر می باشد.
 • به منظور جلب رضایت مشتری تمام هزینه ها قبل از شروع کار محاسبه و به اطلاع مشتری رسانده می شود. همین موضوع سبب می شود که مشتری بتواند با برنامه ریزی و خیال راحت، کار تعمیر وسیله خود را انجام دهد.
 • مجموعه قزوین پشتیبان سال ها تجربه موفق در این زمینه داشته و به خوبی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
 • مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی قزوین پشتیبان بعد از ثبت درخواست مشتری با دادن مشاوره رایگان توانسته به مشتریان در تصمیم گیری کمک شایانی کند.

چگونگی ثبت درخواست اعزام تعمیرکار در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی قزوین پشتیبان

چگونگی ثبت درخواست برای اعزام تعمیرکار به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا با شماره تلفن های موجود در سایت مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین تماس برقرار کنید.
 • سپس گزارش خرابی دستگاه خود را ثبت کنید و از کارشناسان مجموعه مشاوره رایگان دریافت کنید.
 • سپس مجموعه افراد ماهر و متخصص خود را در زمان مورد نظر شما به محل درخواست شده اعزام می کند.
 • پس از آن فرد مورد نظر کار تعمیر ماشین ظرفشویی شما را در اسرع وقت شروع می کند.
 • در نهایت شما هزینه تعمیر و خرابی را در پایان کار و اطمینان از برطرف شدن مشکل پرداخت می کنید.

کیفیت خدمات و رضایت مشتری از جمله رموز موفقیت نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در قزوین می باشد که در زیر سایه آن توانسته است خود را به یک مجموعه معروف تبدیل کند.

علل برتری تعمیرگاه ظرفشویی قزوین پشتیبان

علت های بسیار زیادی وجود دارد که نماینگی تعمیرات ماشین ظرفشویی قزوین پشتیبان را از سایر مراکز برتر کرده است. علل برتری تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی قزوین پشتیبان به شرح زیر می باشد.

 • استفاده از لوازم و قطعات اورجینال
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • انجام تمامی خدمات در محل مورد نظر مشتری که امکان نظارت به مشتریان می دهد.
 • در صورت مشکل جزئی، ماشین ظرفشویی شما حداکثر ظرف مدت دو ساعت تعمیر خواهند شد.
 • ضمانت نامه کتبی ۳۶ ماهه از جمله موارد مهمی است که می تواند صداقت تعمیرگاه قزوین پشتیبان را ثابت کند.
 • بعد از ثبت درخواست سرویس کار در کمترین زمان ممکن مراجعه می کند.

چنانچه وسیله تعمیر شده توسط افراد مجموعه دوباره دچار مشکل و خرابی شود نمایندگی خدمات پس از فروش ظرفشویی قزوین پشتیبان آن را به صورت رایگان تعمیر خواهد کرد. این خدمات پس از انجام کار توانسته به مشتریان این اطمینان را بدهد که مجموعه ای مناسب را انتخاب کرده اند. افراد این مجموعه تمامی آموزش های لازم در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی را به صورت حرفه ای یاد گرفته اند.

قزوین پشتیبان ۲۴ ساعته در حال پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد. ما با ایجاد یک سایت اینترنتی معتبر توانسته ایم اطلاعات لازم در زمینه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی را در اختیار متقاضیان قرار دهیم. ارائه بهترین خدمات توسط مجموعه ما سبب شده که مشتریان ما با یکبار دریافت خدمات به مشتری دائمی تبدیل شوند. علاوه بر آن مشتریان پس از دریافت خدمات نه تنها اعلام رضایت می کنند بلکه نمایندگی ما را به دیگر عزیزان خود معرفی می کنند.

قزوین پشتیبان یک تعمیرگاه مجاز و تخصصی ماشین ظرفشویی در قزوین میباشد. این نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین شامل افرادی متخصص و مسئولیت پذیر پذیر می باشد که مشتری مداری را سرلوحه امور خود قرار داده اند. برای برقرای ارتباط کافی است با شماره تلفن های قزوین پشتیبان تماس برقرار کنید. تمامی شماره ها و راه های ارتباطی در سایت این مجموعه موجود می باشد.

متداول ترین تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در قزوین

متداول ترین تعمیرات انجام شده در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در قزوین

برطرف نمودن مشکل برد در ماشین ظرفشویی در قزوین

از آنجایی که تعمیر برد کاملا تخصصی است و به یک سری قطعات الکترونیکی و دستگاه شبیه ساز نیاز می باشد، لذا در منزل مشکل آن رفع نمی شود. خدمات تعمیر برد شامل تعویض IC ها و تعمیرات مدار فرمان، مدار نویز و منبع تغذیه می باشد.

تعمیر مشکل جت پمپ در دستگاه در قزوین

گاهی اوقات جت پمپ دستگاه توسط تعمیرکاران تعمیر می گردد و نیاز به تعویض ندارد. ولی در صورتیکه فرسوده و خراب باشد، به طوری که به قطعات دیگر ماشین نیز صدمه بزند، باید حتماً تعویض گردد. به طور کلی تعمیرکار بعد از بررسی دستگاه تشخیص می ‌دهد که جت پمپ باید ترمیم شود یا اینکه تعویض آن صورت پذیرد.

البته اولویت کار قزوین پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی در قزوین، تعمیر و ترمیم قطعه می باشد. ولی اگر فقط برای مدت زمان کوتاهی کارساز باشد، فایده ای ندارد و برای کیفیت کار تعمیرات که دوباره خرابی مجدد پیش نیاید، آن را به بهترین نحو با قطعات استاندارد و اورجینال تعویض می نمایند.

برطرف نمودن نشتی و آبریزی

در حقیقت مشکل نشتی و آبریزی ماشین ظرفشویی به ظاهر ساده می باشد. ولی باید بدانید که این مورد یک مشکل اساسی است و باید رفع گردد. به طور کلی اگر آبریزی دستگاه مربوط به اتصالات باشد، به آسانی در منزل برطرف می‌ شود. اما در صورتی که آبریزی از بدنه دستگاه باشد، یعنی دچار پوسیدگی می باشد و باید چند بار بعد از رفع مشکل چک شود و تعمیرکار اطمینان حاصل نماید که در قسمت های دیگر ماشین ظرفشویی مشکلی پیش نمی ‌آید.

ناگفته نماند که این پوسیدگی بیشتر در کف دستگاه ایجاد می ‌شود که در صورت مشاهده باید آن را به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین منتقل نمایید.

ایرادات رایج در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین

ایرادات رایج در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین

هرچقدر که ماشین ظرفشویی شما برند باکیفیتی باشد، باز هم ممکن است در عملکرد آن اختلال پیش آید که به آن اشاره می نماییم. حواستان باشد در هنگام بروز هر گونه مشکلی در دستگاه خود، در اولین فرصت با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی قزوین پشتیبان تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای ماشین ظرفشویی به وجود می ‌آید، روشن نشدن دستگاه می باشد. معمولاً این مشکل به آسانی برطرف می گردد و باید برای رفع آن، مواردی مانند مدار برق دستگاه، قفل درب و سوئیچ آن، بسته بودن کامل درب، برد و لوله و لوله تخلیه را بررسی نمود. زمانی که ایراد به وجود آمده رفع گردد، ماشین ظرفشویی شما روشن می شود.

کثیف ماندن ظروف بعد از اتمام شستشو در ماشین ظرفشویی

اگر بعد از شستشوی ظرف ها در ماشین ظرفشویی متوجه شدید که ظروف شسته نشده‌ اند، باید به دنبال علت آن باشید. در ادامه چند علت اصلی را در این مورد بیان می نماییم.

 • عدم ورود آب به دستگاه

یکی از دلایل اصلی کثیف ماندن ظروف بعد از شستشو، عدم ورود آب به دستگاه می باشد که در این صورت باید دریچه های ورودی آب از قبیل شیر برقی، ماشین ظرفشویی، شیلنگ و شیر ورودی آب مورد بررسی قرار گیرد.

 • عدم تخلیه دستگاه

احتمال دیگری نیز برای کثیف ماندن ظرف ها بعد از شستشو وجود دارد، مثلاً ممکن است که آب به دستگاه ورود پیدا کرده باشد ولی تخلیه انجام نشده باشد. یعنی مشکل از شیلنگ تخلیه است که مسدود شده و یا چاه فاضلاب منزل شما پر است.

 • خرابی پمپ تخلیه

خرابی پمپ تخلیه موجب می شود که دستگاه به درستی کار نکند و برای رفع آن باید بررسی های لازم توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی در قزوین صورت پذیرد.

 • برخورد بازوهای آب پاش دستگاه به ظروف

در صورتی که بازوهای آب پاش دستگاه به ظروف برخورد نمایند، ظرف ها شسته نمی ‌شوند و مانند قبل کثیف می مانند.

متوقف شدن و خاموشی ماشین ظرفشویی هنگام کار

علت توقف ماشین ظرفشویی در حین کار می تواند به دلایلی همچون باز بودن درب دستگاه، وجود مشکل در برق دستگاه، خرابی برد الکترونیکی، مشکل در فیوز حرارتی که عمل برق رسانی به موتور و برد را برعهده دارد و غیره رخ دهد. در این وضعیت، در صورت خرابی برد دستگاه بایستی اقدام به تعمیر یا تعویض آن نمایید. توصیه می شود در صورت عدم تخصص لازم، حتما با تعمیرگاه های مجاز در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین مانند قزوین پشتیبان تماس حاصل نمایید..

ایجاد سر و صدای غیر طبیعی توسط ماشین ظرفشویی

مشکل سر و صدای زیاد دستگاه می تواند به علت فرسودگی پروانه ها یا خرابی آنها، مسدود شدن تیغه به علت باقیمانده های مواد غذایی، معیوب بودن بلبرینگ بازو، چیدن نادرست ظروف در ماشین، گیر کردن اجسام و مواد غذایی در پروانه بالایی دستگاه، لق بودن بازوهای آبپاش و غیره باشد.

نشتی آب دستگاه

در بعضی مواقع در حین کار کردن ماشین ممکن است با نشتی آب دستگاه مواجه گردید و با دیدن کف آشپزخانه متوجه این مشکل شوید. این مسئله می تواند به علت ترک خوردگی درب دستگاه باشد که بایستی جهت رفع آن، جوش پلاستیکی انجام شود. یا اگر پارگی واشر سبب بروز این عیب گردد، باید آن را تعویض نمود. از دیگر دلایلی که نشتی آب دستگاه را منجر می شود می توان به سوراخ بودن شیلنگ تخلیه، چیدن نادرست ظروف در دستگاه، استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده، بیش از حد پر نمودن دستگاه با ظروف، وجود شکاف در شیلنگ ورودی آب، گیر کردن سوئیچ شناور و غیره اشاره کرد.

وجود مشکل در عملکرد دستگاه

وجود ایرادی در پنل کنترل و همچنین مشکل در سیم پیچ می تواند این عیب را در پی داشته باشد.

متوقف شدن دستگاه و عدم کار کردن آن

ماشین ظرفشویی می تواند به خاطر مسائلی همچون اشکال در فیوز حرارتی دستگاه یا معیوب بودن کلید درب و یا برد کنترل اصلی از قبیل نرسیدن برق به اجزای دستگاه، دچار این مشکل گردد.

ایجاد اختلال در عملکرد برنامه های شستشو

یکی از علت هایی که سبب ایجاد اختلال در کارکرد برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی می گردد، وجود مشکل در تایمر دستگاه است که می تواند سبب عدم اتصال جریان برق به اجزای آن شود. توصیه می شود در صورت عدم تخصص کافی، از دستکاری خودسرانه دسگاه پرهیز نمایید و فورا با تعمیرگاه های مجاز و معتبر در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در قزوین تماس حاصل نمایید..

وجود مشکل در قفل درب

از دیگر ایراداتی که می تواند برای ماشین ظرفشویی رخ دهد، وجود مشکل در قفل درب در شروع کار دستگاه می باشد.

ارائه نکاتی جهت نگهداری و استفاده از ماشین ظرفشویی

شما با بکارگیری نکات زیر در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی خود می توانید طول عمر آن را افزایش داده و سبب بهبود کارایی آن گردید.

 • اقدام به تمیز کردن مرتب فیلتر ماشین نمایید.
 • از پر کردن بیش از حد دستگاه خودداری کنید.
 • سعی کنید نمک های مناسب ماشین ظرفشویی خود را به کار گیرید.
 • اگر لاستیک درب و چفت ماشین ظرفشویی دچار پوسیدگی و فرسودگی شد، با نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی در قزوین تماس برقرار نمایید.
 • برنامه شستشوی دستگاه را متناسب با میزان کثیفی ظروف انتخاب نمایید.
 • با توجه به مدل دستگاه خود اقدام به استفاده از شوینده های با کیفیت و استاندارد کنید.
 • در صورت وجود نشتی در دستگاه آن را حتماً جدی بگیرید.
 • اقدام به پاک کردن باقیمانده های غذا تا جای ممکن از روی ظروف نمایید تا از این طریق از انسداد پمپ و سایر شیلنگ های ماشین جلوگیری کنید.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس