به وبسایت قزوین پشتیبان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در قزوین خوش آمدید
تعمیرات مایکروفر و سولاردام در قزوین

مرکز تعمیرات مایکروفر و سولاردام در قزوین در محل

قزوین پشتیبان یکی از برترین مراکز تعمیرات مایکروفر در قزوین می باشد. انواع مایکروویو توسط این مجموعه قابل تعمیر می باشد. مایکروفر ها از جمله وسایل مورد استفاده ما، در زندگی روزمره می باشند. هر گونه اختلال در عملکرد این دستگاه می تواند زندگی و برنامه ریزی های ما را برهم بزند.

اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که به دنبال یک نمایندگی تعمیر ماکروفر در قزوین، می باشید بهتر است با ما همراه باشید. ما قزوین پشتیبان را که از جمله بهترین ها در این زمینه می باشد به شما معرفی می کنیم. این مجموعه با سال ها تجربه کاری موفق و داشتن کادری ماهر و مجرب توانسته رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند. ما در ادامه تمامی خدماتی را که توسط این مجموعه انجام می شود، برای شما بازگو می کنیم.

فهرست مطالب این صفحه

بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر در قزوین

ما در این مطلب قصد داریم به بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر در قزوین بپردازیم. مشتریان عزیز می توانند از این طریق از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه اطلاع پیدا کنند. روزانه تعداد بسیار زیادی مایکروویو در قزوین دچار خرابی می شوند. سپردن کار تعمیر این دستگاه ها به یک فرد ماهر و باتجربه می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های افراد شود.

 • مهمترین ویژگی قزوین پشتیبان تعمیر ماکروفر در محل شما می باشد.

گاها مسافت های طولانی مسیر ها و شلوغی خیابان های قزوین هنگام جابه جایی مایکروفر معیوب باعث می شود که افراد دچار دردسر و مشکل شوند. همچنین به دلیل شرایط نامساعد خیابان ها و وجود دست انداز ها عمر مفید وسیله معیوب کمتر می شود. تعمیر ماکروفر در منزل و یا محل مورد نظر مشتری امکان نظارت بهتر بر نحوه عملکرد تعمیرگاه مجاز قزوین پشتیبان را به مشتری می دهد.

تخصصی ترین خدمات در محل قابل انجام می باشد. افراد این مجموعه تمامی آموزش های تخصصی در زمینه تعمیرات مایکروویو را گذرانده اند. از مزایای دیگر تعمیرات در محل می توان به کاهش هزینه ها و افزایش روند سرعت کار اشاره کرد.

 • تعیین زمان حضور تعمیرکار توسط مشتری از دیگر ویژگی های قزوین پشتیبان است.

روند کار به این صورت است که شما در ابتدا با نمایندگی تعمیرات مایکروفر در قزوین تماس برقرار می کنید. بعد از آن مشکل دستگاه خود را بیان می کنید. و بعد از آن درخواست اعزام سرویس کار را ثبت می کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و زمان و روز مورد نظر را، با شما هماهنگ میکنند. و در نهایت تعمیرکار مجموعه در زمان مورد نظر شما مراجعه می کند.

قزوین پشتیبان مرکزی معتبر در زمینه تعمیرات ماکروفر در قزوین می باشد که، برای تمامی سرویس ها و خدمات خود گارانتی می دهد.

هزینه تعمیر ماکروفر در قزوین

بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر ماکروفر در قزوین

اگر بخواهیم به بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر مایکروفر در قزوین بپردازیم. باید بگوییم تمامی  هزینه ها بر مبنای نرخ تصویب شده اتحادیه می باشد. در این مجموعه در برخی مواقع تخفیفات ویژه نیز برای مشتریان در نظر گرفته می شود. مراجعه به این مرکز می تواند برای مشتریان مزایای خوبی داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • قزوین پشتیبان از قطعات با کیفیت و اورجینال خود شرکت سازنده برای مایکروفر شما استفاده می کند.
 • هزینه خدمات انجام شده توسط این نمایندگی بسیار مناسب تر از جاهای دیگر می باشد.
 • به منظور جلب رضایت مشتری تمام هزینه ها قبل از شروع کار محاسبه و به اطلاع مشتری رسانده می شود. همین موضوع سبب می شود که مشتری بتواند با برنامه ریزی و خیال راحت، کار تعمیر وسیله خود را انجام دهد.
 • مجموعه قزوین پشتیبان سال ها تجربه موفق در این زمینه داشته و به خوبی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
 • مرکز تعمیرات مایکروفر قزوین پشتیبان بعد از ثبت درخواست مشتری با دادن مشاوره رایگان توانسته به مشتریان در تصمیم گیری کمک شایانی کند.

چگونگی ثبت درخواست اعزام تعمیرکار در مرکز تعمیر مایکروویو قزوین پشتیبان

چگونگی ثبت درخواست برای اعزام تعمیرکار به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا با شماره تلفن های موجود در سایت مرکز تعمیرات مایکروفر در قزوین تماس برقرار کنید.
 • سپس گزارش خرابی دستگاه خود را ثبت کنید و از کارشناسان مجموعه مشاوره رایگان دریافت کنید.
 • سپس مجموعه افراد ماهر و متخصص خود را در زمان مورد نظر شما به محل درخواست شده اعزام می کند.
 • پس از آن فرد مورد نظر کار تعمیر ماکروفر شما را در اسرع وقت شروع می کند.
 • در نهایت شما هزینه تعمیر و خرابی را در پایان کار و اطمینان از برطرف شدن مشکل پرداخت می کنید.

کیفیت خدمات و رضایت مشتری از جمله رموز موفقیت نمایندگی تعمیرات مایکروویو در قزوین می باشد که در زیر سایه آن توانسته است خود را به یک مجموعه معروف تبدیل کند.

علل برتری تعمیرگاه مایکروویو قزوین پشتیبان

علت های بسیار زیادی وجود دارد که نماینگی تعمیرات مایکروفر قزوین پشتیبان را از سایر مراکز برتر کرده است. علل برتری تعمیرگاه مجاز ماکروفر قزوین پشتیبان به شرح زیر می باشد.

 • استفاده از لوازم و قطعات اورجینال
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • انجام تمامی خدمات در محل مورد نظر مشتری که امکان نظارت به مشتریان می دهد.
 • در صورت مشکل جزئی، مایکروفر شما حداکثر ظرف مدت دو ساعت تعمیر خواهند شد.
 • ضمانت نامه کتبی ۳۶ ماهه از جمله موارد مهمی است که می تواند صداقت تعمیرگاه قزوین پشتیبان را ثابت کند.
 • بعد از ثبت درخواست سرویس کار در کمترین زمان ممکن مراجعه می کند.

چنانچه وسیله تعمیر شده توسط افراد مجموعه دوباره دچار مشکل و خرابی شود نمایندگی خدمات پس از فروش مایکروویو قزوین پشتیبان آن را به صورت رایگان تعمیر خواهد کرد. این خدمات پس از انجام کار توانسته به مشتریان این اطمینان را بدهد که مجموعه ای مناسب را انتخاب کرده اند. افراد این مجموعه تمامی آموزش های لازم در زمینه تعمیرات مایکروفر را به صورت حرفه ای یاد گرفته اند.

قزوین پشتیبان ۲۴ ساعته در حال پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد. ما با ایجاد یک سایت اینترنتی معتبر توانسته ایم اطلاعات لازم در زمینه خدمات تعمیر مایکروفر را در اختیار متقاضیان قرار دهیم. ارائه بهترین خدمات توسط مجموعه ما سبب شده که مشتریان ما با یکبار دریافت خدمات به مشتری دائمی تبدیل شوند. علاوه بر آن مشتریان پس از دریافت خدمات نه تنها اعلام رضایت می کنند بلکه نمایندگی ما را به دیگر عزیزان خود معرفی می کنند.

قزوین پشتیبان یک تعمیرگاه مجاز و تخصصی ماکروفر در قزوین میباشد. این نمایندگی تعمیرات مایکروفر در قزوین شامل افرادی متخصص و مسئولیت پذیر پذیر می باشد که مشتری مداری را سرلوحه امور خود قرار داده اند. برای برقرای ارتباط کافی است با شماره تلفن های قزوین پشتیبان تماس برقرار کنید. تمامی شماره ها و راه های ارتباطی در سایت این مجموعه موجود می باشد.

مراحل درخواست تعمیرکار جهت تعمیرات مایکروفر در قزوین

متداول ترین مشکلات در تعمیرات مایکروویو و سولاردم در قزوین

در بعضی مواقع ماکروفر یا سولاردم شما دچار اختلال می گردد و در استفاده از آن جهت تهیه غذای سریع دچار مشکل می‌ شوید. در این شرایط باید برای رفع مشکل، با نمایندگی تعمیرات ماکروویو در قزوین تماس بگیرد تا کارشناسان راهنمایی های لازم را ارائه نمایند. ممکن است در هنگام استفاده از مایکروفر مشکلاتی رخ دهد که در ادامه به بیان آنها می پردازیم.

 • خاموشی دستگاه مایکروفر در حین کار به طور ناگهانی

در بعضی مواقع احتمال دارد که دستگاه به طور ناگهانی در حین کار خاموش گردد. در حقیقت بروز این مشکل بسیار آزار دهنده است و معمولا به علت یک سری عوامل از جمله خرابی قفل درب دستگاه، اختلال در فن موتور، خرابی ترانسفورمر و فرسودگی قطعات مختلف مانند سوئیچ و خازن روی می دهد. ناگفته نماند که خازن یکی از قطعه های بسیار حساس مایکروویو است که برای تعمیر یا تعویض آن به تخصص بالایی نیاز می باشد. و باید حتما توسط تعمیرکار ماهر از تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی در قزوین مانند قزوین پشتیبان بررسی گردد.

 • گرم نشدن غذا در دستگاه مایکروفر و سولاردام

یکی از مشکلات متداول که ممکن است در دستگاه مایکروفر رخ دهد، گرم نشدن غذا می باشد. از دلایلی که برای این مشکل می‌ توان به آن اشاره نمود، ایرادات مربوط به مگنترون، سوختگی دیود دستگاه، خرابی درب مایکروفر و فرسودگی خازن می باشد که باید حتماً توسط تکنسین حرفه ‌ای در این زمینه در قزوین تعمیر گردد.

 • دود کردن ماکروفر و سولاردام

معمولا به علت کثیفی دیواره های داخلی مایکروفر یا کانال فوقانی آن، مشکل دود کردن دستگاه به وجود می آید.

 • نچرخیدن سینی دستگاه در هنگام گرم کردن غذا

به طور کلی چرخیدن سینی ماکروفر موجب گرم شدن یکنواخت غذا می گردد. از این رو، اگر سینی دستگاه به درستی نچرخد، گرم نمودن غذا موجب اختلال می‌ گردد و حتی ممکن است که یک قسمت آن بسوزد. این مشکل علت ‌های مختلفی دارد که یکی از آنها، خرابی موتور چرخاننده دستگاه می باشد. دلایل دیگری از جمله خوب قرار نگرفتن سینی روی ریل و اختلال در سوئیچ کنترل صفحه چرخان نیز وجود دارد که موجب نچرخیدن سینی مایکروفر می شود.

 • بسته نشدن درب ماکروویو و سولاردم

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر پیش آید، خرابی قفل درب دستگاه و یا بسته نشدن آن می ‌باشد که ممکن است شما نیز با آن مواجه شده باشید. دلیل عمده آن، ضربه خوردن و استفاده نادرست است. این ایراد، عملکرد دستگاه را مختل می نماید و در صورتی که قفل درب مایکروفر درست کار نکند، دستگاه روشن نمی شود و باید تعویض گردد.

 • جرقه زدن دستگاه

جرقه زدن مایکروفر به علت سوختن دیود، قرار دادن ظروف نامناسب، آسیب دیدن قفسه داخل مایکروفر و از بین رفتن پوشش رنگ آن ایجاد می ‌شود. ولی مشکل مهمی برای دستگاه تلقی نمی‌ گردد. اگر دیدید که مایکروفر  شما جرقه زد، اصلاً نترسید. فقط سریع آن را خاموش کنید و یا از برق بکشید. دقت نمایید که اگر دیواره های دستگاه صدمه دیده است، به تعمیر و ترمیم آن بپردازید و همچنین از ظروف مناسب در داخل دستگاه استفاده نمایید. به دلیل حساس بودن تعمیر ماکروفر، بهتر است که با یک تعمیرکار حرفه ای ماکروفر از تعمیرگاه های مجاز در قزوین تماس حاصل نمایید.

متداول ترین تعمیرات ماکروویو انجام شده در قزوین پشتیبان

متداول ترین تعمیرات انجام شده در نمایندگی تعمیرات ماکروویو قزوین پشتیبان

 • تعمیر مشکل مربوط به برد الکترونیکی دستگاه ماکروفر در قزوین

یکی از مشکلات متداولی که ممکن است برای ماکروفر رخ دهد، خرابی برد الکترونیکی آن است. بروز مشکلاتی از قبیل زیر می تواند به خاطر عیب در برد الکترونیکی دستگاه باشد.

اختلال در عملکرد دکمه یا تاچ لمسی

استهلاک مدار فرمان یا صفحه گرانیت دستگاه می تواند سبب بروز این مشکل گردد و می توان اقدام به برطرف نمودن آن در ۹۰ درصد مواقع کرد و به تعویض برد نیازی نمی باشد.

عدم روشن شدن دستگاه

نوسانات برق در خیلی از مواقع باعث ایجاد این مشکل می گردد، این مسئله می تواند تأثیرات سوئی را بر منبع تغذیه به صورت مستقیم ایجاد نماید.

داغ نشدن مایکروفر

با وجود سالم بودن لامپ اشعه، اگر دستگاه تان داغ نشود، بنابراین از برد کنترل فرمانی در این رابطه صادر نمی شود.

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروویو در قزوین اقدام به تعمیر برد الکترونیکی دستگاه خود نمایید.

 • تعویض نمودن موتور چرخاننده سینی مایکروویو در قزوین

در صورتی که همه قسمت های غذا به صورت کامل گرم نشود، می تواند به دلیل وجود مشکلی در چرخش سینی مایکروویو باشد. خیلی از مشتریان وقتی با تعمیرگاه قزوین پشتیبان تماس برقرار می کنند، به ایراد گرم بودن یک طرف غذا و سرد بودن طرف دیگر آن اشاره می کنند. عدم چرخش سینی دستگاه، به دلایلی همچون مشکل در برد الکترونیکی آن، موتور کف و یا میکروسوئیچ ها رخ می دهد. تکنسین پیش از اینکه اقدام به تعمیر مایکروویو نماید این بخش را مورد بررسی قرار می دهد.

چه زمانی نیاز به تعمیر ماکروفر در قزوین داریم؟

اگر مشکلاتی از قبیل جرقه زدن دستگاه، سوختن فیوز، روشن نشدن ماکروفر، اختلال در گریل آن، نچرخیدن سینی، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، کم نور بودن لامپ داخل مایکروفر، گرم نشدن غذا، مشکل فن خنک کننده دستگاه، کار نکردن دکمه های روی مایکروفر، خراب شدن برد دستگاه، بسته نشدن درب ماکروفر و خرابی قفل آن، شنیدن صدای نویز و ایراد خازن برای مایکروفر شما رخ دهد، باید از تعمیرات ماکروفر در قزوین برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود بهره بگیرید تا با خدمات تخصصی که ارائه می دهند، بتوانید از مایکروفر خود مانند گذشته استفاده نمایید.

رعایت نکات اساسی جهت نگهداری مایکروویو شما

برای عملکرد بهتر دستگاه مایکروفر و مراقبت و نگهداری آن، رعایت نکات زیر ضروری می باشد:

 • دستگاه خالی را به هیچ عنوان روشن نکنید. زیرا قطعات داخلی آن آسیب می بیند.
 • سعی کنید از ظروف مخصوص ماکروفر جهت سلامت غذا ها استفاده نمایید.
 • حواستان باشد در حین استفاده از دستگاه، درب آن بسته باشد.
 • در هنگام نوسانات برق، از مایکروفر استفاده نکنید.
 •  از جوش آوردن آب در داخل دستگاه خود بپرهیزید، زیرا به دستگاه شما لطمه وارد می ‌شود.
 • برای افزایش عمر مفید دستگاه و کاهش مصرف انرژی، حتماً بعد از هر بار استفاده آن را تمیز نمایید.
 • از قرار دادن قوطی های کنسرو در داخل ماکروفر بپرهیزید. بهتر است محتوی کنسرو را در ظرف مناسبی خالی کنید و آنگاه ظرف را داخل مایکروفر قرار دهید.

در آخر باید بگوییم، تعمیرگاه قزوین پشتیبان به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات مایکروویو در قزوین با بهره گیری از کارشناسان آموزش دیده و کاربلد، خدمات بسیار با کیفیتی را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس