به وبسایت قزوین پشتیبان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در قزوین خوش آمدید
تعمیرات یخچال در قزوین

مرکز تعمیرات یخچال در قزوین در محل

قزوین پشتیبان یکی از برترین مراکز تعمیرات یخچال در قزوین می باشد. انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید توسط این مجموعه قابل تعمیر می باشد. یخچال ها از جمله وسایل مورد استفاده ما، در زندگی روزمره می باشند. هر گونه اختلال در عملکرد این دستگاه می تواند زندگی و برنامه ریزی های ما را برهم بزند.

اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که به دنبال یک نمایندگی تعمیر یخچال در قزوین، می باشید بهتر است با ما همراه باشید. ما قزوین پشتیبان را که از جمله بهترین ها در این زمینه می باشد به شما معرفی می کنیم. این مجموعه با سال ها تجربه کاری موفق و داشتن کادری ماهر و مجرب توانسته رضایت مشتریان را به خوبی جلب کند. ما در ادامه تمامی خدماتی را که توسط این مجموعه انجام می شود، برای شما بازگو می کنیم.

فهرست مطالب این صفحه

بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در قزوین

ما در این مطلب قصد داریم به بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در قزوین بپردازیم. مشتریان عزیز می توانند از این طریق از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه اطلاع پیدا کنند. روزانه تعداد بسیار زیادی یخچال فریزر و ساید بای ساید در قزوین دچار خرابی می شوند. سپردن کار تعمیر این دستگاه ها به یک فرد ماهر و باتجربه می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های افراد شود.

 • مهمترین ویژگی قزوین پشتیبان تعمیر یخچال در محل شما می باشد.

گاها مسافت های طولانی مسیر ها و شلوغی خیابان های قزوین هنگام جابه جایی یخچال معیوب باعث می شود که افراد دچار دردسر و مشکل شوند. همچنین به دلیل شرایط نامساعد خیابان ها و وجود دست انداز ها عمر مفید وسیله معیوب کمتر می شود. تعمیر یخچال در منزل و یا محل مورد نظر مشتری امکان نظارت بهتر بر نحوه عملکرد تعمیرگاه مجاز قزوین پشتیبان را به مشتری می دهد.

تخصصی ترین خدمات در محل قابل انجام می باشد. افراد این مجموعه تمامی آموزش های تخصصی در زمینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید را گذرانده اند. از مزایای دیگر تعمیرات در محل می توان به کاهش هزینه ها و افزایش روند سرعت کار اشاره کرد.

 • تعیین زمان حضور تعمیرکار توسط مشتری از دیگر ویژگی های قزوین پشتیبان است.

روند کار به این صورت است که شما در ابتدا با نمایندگی تعمیرات یخچال در قزوین تماس برقرار می کنید. بعد از آن مشکل دستگاه خود را بیان می کنید. و بعد از آن درخواست اعزام سرویس کار را ثبت می کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و زمان و روز مورد نظر را، با شما هماهنگ میکنند. و در نهایت تعمیرکار مجموعه در زمان مورد نظر شما مراجعه می کند.

قزوین پشتیبان مرکزی معتبر در زمینه تعمیرات یخچال در قزوین می باشد که، برای تمامی سرویس ها و خدمات خود گارانتی می دهد.

هزینه های مربوط به تعمیر و سرویس یخچال در قزوین

بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر یخچال در قزوین

اگر بخواهیم به بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر یخچال در قزوین بپردازیم. باید بگوییم تمامی  هزینه ها بر مبنای نرخ تصویب شده اتحادیه می باشد. در این مجموعه در برخی مواقع تخفیفات ویژه نیز برای مشتریان در نظر گرفته می شود. مراجعه به این مرکز می تواند برای مشتریان مزایای خوبی داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • قزوین پشتیبان از قطعات با کیفیت و اورجینال خود شرکت سازنده برای یخچال شما استفاده می کند.
 • هزینه خدمات انجام شده توسط این نمایندگی بسیار مناسب تر از جاهای دیگر می باشد.
 • به منظور جلب رضایت مشتری تمام هزینه ها قبل از شروع کار محاسبه و به اطلاع مشتری رسانده می شود. همین موضوع سبب می شود که مشتری بتواند با برنامه ریزی و خیال راحت، کار تعمیر وسیله خود را انجام دهد.
 • مجموعه قزوین پشتیبان سال ها تجربه موفق در این زمینه داشته و به خوبی توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.
 • مرکز تعمیرات یخچال قزوین پشتیبان بعد از ثبت درخواست مشتری با دادن مشاوره رایگان توانسته به مشتریان در تصمیم گیری کمک شایانی کند.

چگونگی ثبت درخواست اعزام تعمیرکار در مرکز تعمیر یخچال قزوین پشتیبان

چگونگی ثبت درخواست برای اعزام تعمیرکار به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا با شماره تلفن های موجود در سایت مرکز تعمیرات یخچال در قزوین تماس برقرار کنید.
 • سپس گزارش خرابی دستگاه خود را ثبت کنید و از کارشناسان مجموعه مشاوره رایگان دریافت کنید.
 • سپس مجموعه افراد ماهر و متخصص خود را در زمان مورد نظر شما به محل درخواست شده اعزام می کند.
 • پس از آن فرد مورد نظر کار تعمیر یخچال شما را در اسرع وقت شروع می کند.
 • در نهایت شما هزینه تعمیر و خرابی را در پایان کار و اطمینان از برطرف شدن مشکل پرداخت می کنید.

کیفیت خدمات و رضایت مشتری از جمله رموز موفقیت نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید در قزوین می باشد که در زیر سایه آن توانسته است خود را به یک مجموعه معروف تبدیل کند.

علل برتری تعمیرگاه یخچال فریزر و ساید بای ساید قزوین پشتیبان

علت های بسیار زیادی وجود دارد که نماینگی تعمیرات یخچال قزوین پشتیبان را از سایر مراکز برتر کرده است. علل برتری تعمیرگاه مجاز یخچال قزوین پشتیبان به شرح زیر می باشد.

 • استفاده از لوازم و قطعات اورجینال
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • انجام تمامی خدمات در محل مورد نظر مشتری که امکان نظارت به مشتریان می دهد.
 • در صورت مشکل جزئی، یخچال شما حداکثر ظرف مدت دو ساعت تعمیر خواهند شد.
 • ضمانت نامه کتبی ۳۶ ماهه از جمله موارد مهمی است که می تواند صداقت تعمیرگاه قزوین پشتیبان را ثابت کند.
 • بعد از ثبت درخواست سرویس کار در کمترین زمان ممکن مراجعه می کند.

چنانچه وسیله تعمیر شده توسط افراد مجموعه دوباره دچار مشکل و خرابی شود نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال فریزر و ساید بای ساید قزوین پشتیبان آن را به صورت رایگان تعمیر خواهد کرد. این خدمات پس از انجام کار توانسته به مشتریان این اطمینان را بدهد که مجموعه ای مناسب را انتخاب کرده اند. افراد این مجموعه تمامی آموزش های لازم در زمینه تعمیرات یخچال را به صورت حرفه ای یاد گرفته اند.

قزوین پشتیبان ۲۴ ساعته در حال پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد. ما با ایجاد یک سایت اینترنتی معتبر توانسته ایم اطلاعات لازم در زمینه خدمات تعمیر یخچال را در اختیار متقاضیان قرار دهیم. ارائه بهترین خدمات توسط مجموعه ما سبب شده که مشتریان ما با یکبار دریافت خدمات به مشتری دائمی تبدیل شوند. علاوه بر آن مشتریان پس از دریافت خدمات نه تنها اعلام رضایت می کنند بلکه نمایندگی ما را به دیگر عزیزان خود معرفی می کنند.

قزوین پشتیبان یک تعمیرگاه مجاز و تخصصی یخچال در قزوین میباشد. این نمایندگی تعمیرات یخچال در قزوین شامل افرادی متخصص و مسئولیت پذیر پذیر می باشد که مشتری مداری را سرلوحه امور خود قرار داده اند. برای برقرای ارتباط کافی است با شماره تلفن های قزوین پشتیبان تماس برقرار کنید. تمامی شماره ها و راه های ارتباطی در سایت این مجموعه موجود می باشد.

رایج ترین تعمیرات انجام شده نمایندگی تعمیر یخچال قزوین پشتیبان

رایج ترین تعمیرات انجام شده نمایندگی تعمیر یخچال قزوین پشتیبان

 • تعویض نمودن موتور یخچال در قزوین

در صورتی که کمپرسور یا موتور دستگاه دچار مشکل گردد، ممکن است با مواردی که در زیر به آنها اشاره می شود مواجه گردید:

 • بیش از اندازه داغ شدن موتور
 • مشکل قطعی در فیوز برق ساختمان
 • عدم کار کردن موتور
 • ایجاد سر و صدای غیر طبیعی و زیاد در هنگام کارکردن موتور
 • وجود اتصالی در بدنه کمپرسور

هر یک از موارد ذکر شده ممکن است نشانگر این باشد که موتور یخچال شما سوخته است. به هیچ وجه تعمیر موتور دستگاه میسر نبوده و اگر سوخته باشد حتماً بایستی تعویض گردد. در نمایندگی تعمیرات یخچال قزوین پشتیبان، موتورهایی که تعویض می شوند دارای ۳۶۵ روز گارانتی هستند.

 • برطرف کردن مشکل برد الکترونیکی یخچال در قزوین

از آنجا که در بدترین شرایط ممکن، می توان تنها با صرف ۳۰ درصد از هزینه ای که قرار است برای تعویض برد یخچال در نظر گرفته شود، به تعمیر آن پرداخت، بنابراین می توان گفت تعمیر برد در مقایسه با تعویض آن صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت.

هنگام بروز مشکل برای برد یخچال، غالباً یکی از بخش هایی که در زیر آمده است دچار آسیب می شود.

 • بخش مربوط به مدار فرمان
 • منبع تغذیه دستگاه
 • آی سی های برنامه

دقت داشته باشید که در صورت عدم کار کردن برد دستگاه شما، به احتمال زیاد یکی از این بخش ها دچار صدمه شده و کمتر دیده می شود که دو یا سه مورد خرابی همزمان با هم اتفاق افتد. نمایندگی تعمیرات یخچال قزوین پشتیبان قادر به تعمیر برد دستگاه شما می باشد و لزومی ندارد جهت خرید و تعویض برد هزینه های زیادی پرداخت نمایید.

خرابی و معیوب بودن فن ها می تواند یکی از علت های ایجاد سر و صدای غیر طبیعی توسط یخچال باشد

 • برطرف نمودن مشکل فن یخچال در قزوین از طریق تعمیر و تعویض آن

خرابی و معیوب بودن فن ها می تواند یکی از علت های ایجاد سر و صدای غیر طبیعی توسط یخچال باشد، از دو تا سه فن در ساید بای ساید و یخچال، به منظور خنک سازی موتور و کندانسور و انتقال سرما بهره گرفته می شود.

مشکل در فن دستگاه می تواند به صورت های زیر ظاهر شود.

 • ایجاد قطعی در سیم پیچ مگنتی دستگاه
 • شکستن فن
 • ایجاد خشکی یا شکستگی در بلبرینگ ها

لازم به ذکر است که سر و صدای یخچال و سوختن فن می تواند به دلیل سیستم دیفراست یخچال نیز باشد. فن را می توان در پنجاه درصد موارد تعمیر کرد و در پنجاه درصد دیگر بایستی اقدام به تعویض آن نمود. شما می توانید از نمایندگی تعمیرات یخچال قزوین پشتیبان، اقدام به تهیه فن اورجینال یخچال این برند با ۱۸۰ روز گارانتی نمایید.

 • تعمیر کردن بخش دیفراست دستگاه

وقتی که شما با مشکل برفک زدن یخچال مواجه می شوید، ممکن است عیبی در یکی از قطعات زیر که به آنها اشاره می شود، رخ دهد.

 • وجود مشکلی در برد الکترونیکی دستگاه
 • خرابی تایمر مکانیکی
 • معیوب بودن المنت دیفراست
 • خرابی در قطعاتی مثل، سنسور دیفراست، ترمودیسک و ترموفیوز

بعد از بازدیدی که توسط تکنسین های مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال در قزوین صورت می گیرد، عیب یابی دقیق مشکل انجام شده و علت بروز مشکل برای شما شرح داده می شود.

آشنایی با رایج ترین مشکلات و ایرادات یخچال ها

درست است که در یخچال فریزرها و ساید بای ساید در اکثر برندها از فناوری پیشرفته و به روز و همچنین قطعات با کیفیت بهره گرفته شده است، اما همگی این برندها نیز می توانند با خرابی هایی مواجه شده و سبب شوند که مصرف کننده نیاز به کمک و راهنمایی از یک نمایندگی تعمیرات مجاز و معتبر لوازم خانگی در قزوین را داشته باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به معرفی متداول ترین مشکلاتی که در هنگام استفاده از این دستگاه ها به آنها بر می خورید، بپردازیم.

 • درآمدن درب یخچال از لولا و افتادن آن

در بعضی مواقع احتمال دارد که با بسته نشدن درب یخچال به شکل صحیح مواجه شوید یا لولای درب دچار شکستگی گردد و کاملاً از دستگاه جدا شود. دلیل وقوع چنین مشکلی می تواند وارد آمدن فشار بیش از حد به درب یخچال و یا قرارگیری وسایل سنگین در درب آن باشد. در چنین شرایطی درب دستگاه به دلیل عدم تحمل وزن زیاد دچار شکستگی می گردد. زیاد بودن عمر دستگاه و فرسودگی بدنه آن نیز می تواند علت های دیگری برای این مشکل محسوب گردد. علاوه بر آن ایجاد خوردگی در قسمت اتصال درب به یخچال نیز ممکن است سبب بروز چنین عیبی گردد. با توجه به موارد ذکر شده، می توان گفت که دستگاه عمر خود را کرده است. در چنین شرایطی امکان جوش دادن مجدد این بخش از دستگاه وجود دارد و یا این که می توانید اقدام به خرید یخچال دیگری نمایید.

 • ایجاد برفک در یخچال نوفراست

برعکس یخچال های قدیمی، یخچال های نوفراست با مشکل برفک زدن و یخ زدن مواجه نمی شوند. بنابراین در صورت یخ زدن یخچال های نوفراست، می توان گفت که دستگاه دچار یک عیب جدی شده است. علت های مختلفی می تواند سبب ایجاد برفک در این نوع یخچال ها گردد. این موارد می تواند شامل پارگی و یا فرسودگی لاستیک دور درب یخچال، گذاشتن غذای داغ داخل یخچال و یا چسبیدگی غذاها به انتهای یخچال و یا نبود فاصله مناسب بین یخچال و یا دیوار و غیره باشد. البته رفع این مشکلات به سهولت امکان پذیر است. علت های دیگری همچون معیوب بودن المنت اواپراتور دستگاه، خراب بودن ترموستات، وجود مشکل در فن و غیره نیز می تواند سبب بروز چنین مشکلاتی گردد. که بایستی یک تکنسین متخصص تعمیر یخچال در قزوین، دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهد.

 • مشکل جمع شدن آب در پایین یخچال

در برخی از مواقع احتمال دارد که با مشکل جمع شدن آب در بخش جامیوه و طبقات یخچال مواجه شوید. یکی از دلایل بروز این مشکل این است که آب ایجاد شده از فرایند یخ زدایی یا دیفراست راهش مسدود شده و به بیرون از یخچال هدایت می شود. همچنین سوختن المنت یخ زدایی، عدم تراز بودن یخچال و وجود هر عیب دیگری در فرایند دیفراست می تواند سبب بروز این مسئله گردد.

 • ایجاد سر و صدای غیرطبیعی توسط یخچال

زمانی که کمپرسور یخچال در حال کار کردن است صدای ضعیفی از آن شنیده می شود و این صدا طبیعی به نظر می رسد. ولی در صورت ایجاد صدای آزاردهنده و زیاد از دستگاه، بایستی به بررسی مواردی همچون نبود فاصله مناسب بین یخچال و دیوار، تراز نبودن دستگاه، معیوب بودن کمپرسور و فن درون یخچال و غیره پرداخت. بهتر است این موراد توسط تعمیرکار مجرب یخچال از تعمیرگاه های مجاز و معتبر در قزوین بررسی شود.

 • عدم خنک سازی یخچال

به طور کلی دمای یخچال بین ۱ تا ۵ درجه سانتی گراد و دمای فریزر بین منفی ۱۷ تا منفی ۲۰ درجه سانتی گراد می باشد. بر این اساس، اگر دمای یخچال یا فریزر بیشتر از این اعداد باشد، یعنی دمای درون دستگاه گرم می باشد که ناشی از افت سرمای یخچال‌ است. خنک نکردن یخچال به عوامل مختلفی از جمله خرابی لاستیک دور درب یخچال، خرابی کمپرسور، ایراد درب دستگاه و عدم گردش هوا در درون یخچال بستگی دارد.

 • مشکل نشتی آب از یخچال

مشکل نشتی آب دستگاه می‌ تواند به علت ایراداتی در مخزن تخلیه آب و شیلنگ انتقال دهنده آب یخچال روی دهد.

 • روشن نشدن یخچال

مشکل در کمپرسور دستگاه و متصل نبودن به برق سبب روشن نشدن آن می گردد.

 • قطع نشدن حالت اتوماتیک یخچال

در صورت وجود مشکل در کمپرسور و یا ترموستات دستگاه، حالت اتوماتیک یخچال قطع می ‌شود و دستگاه یکسره کار می کند.

 • مشکل درب یخچال

اگر لاستیک دور درب یخچال پاره شود و یا در لولاهای آن مشکل به وجود آید، درب یخچال به طور کامل خراب می شود.

 • مشکل در یخ زدایی اتوماتیک فریزر

در واقع، عدم یخ زدایی اتوماتیک فریزر به علت وجود مشکل در ترموستات و تایمر بخش یخ زدایی می باشد.

 • روشن و خاموش شدن مکرر دستگاه

اگر یخچال به طور مداوم خاموش و روشن شود، عواملی از قبیل مشکل فن کندانسور دستگاه، ایراد در موتور کمپرسور و تمیز نبودن سیم پیچی پشت یخچال وجود دارد که باید توسط نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال در قزوین مانند قزوین پشتیبان بررسی گردد.

 • سر و صدای بیش از حد دستگاه

هنگامی که سطح زیر یخچال تراز نباشد و یا فن اپراتور یا کندانسور دستگاه دچار ایراد شده باشد، باعث سر و صدای زیاد یخچال می ‌شود.

 • کار کردن دائم یخچال

اگر یخچال بدون وقفه کار کند، ایراد از چفت نشدن درب آن و یا سیم پیچی های کندانسور می باشد.

 • سرد نبودن یخچال

مشکلاتی از قبیل تنظیم نبودن دمای یخچال، خرابی دماسنج، عدم فضای کافی جهت جریان هوای اطراف یخچال، خرابی لاستیک دور درب و ورود هوای گرم به داخل یخچال منجر به سرد بودن آن می گردد.

چه زمانی نیاز به تعمیرات یخچال در قزوین داریم

چه زمانی نیاز به تعمیرات یخچال در قزوین داریم؟

 • هنگامی که ارور های مختلفی بر روی صفحه نمایش ظاهر شود.
 • وقتی که بدنه یخچال بسیار گرم و یا دارای برق باشد.
 • زمانی که محیط داخل فریزر و یا کندانسور دستگاه برفک بزند.
 • اگر یخچال بعد از وصل شدن به برق، روشن نشود.
 • در صورتی که آب در طبقات یخچال و یا در کف آن جمع شود.
 • هنگامی که یخچال دچار افت سرما شود.
 • اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید صدای زیادی داشته باشد.
 • زمانی که یخچال اتومات نکند و یکسره کار کند.

نکات اساسی جهت نگهداری از یخچال در قزوین

اگر می‌خواهید کارایی یخچال شما و عمر مفید آن افزایش یابد و زیاد به تعمیرات یخچال در قزوین نیاز پیدا نکنید، رعایت نکات زیر ضروری می باشد.

 • از باز گذاشتن درب یخچال به مدت طولانی خودداری نمایید.
 • دقت کنید که مکان مورد نظر برای قرار دادن یخچال حتما تراز باشد.
 • حواستان باشد که غذاهای داغ را در یخچال نگذارید.
 • جهت گردش هوای بهتر یخچال، کندانسور آن را هر ۶ ماه یکبار تمیز نمایید.
 • از قرار دادن یخچال نزدیک اجاق گاز و یا آبگرمکن بپرهیزید.
 • یخچال فریزر های برفک زا را سالی دو بار تمیز کنید.
 • فاصله کافی از یخچال تا دیوار را رعایت نمایید تا هوا به راحتی عبور کند.
 • جهت جلوگیری از مشکلات ناشی از نوسانات برق، حتما از محافظ استفاده کنید.
 • یخچال خود را بیش از اندازه پر نکنید. زیرا مانع از رد و بدل هوا بین مواد غذایی داخل یخچال می شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۴.۲]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس